Verkocht

Verkocht

Saïda Goriya

Verkocht

Daphne ter Wee

Verkocht

Ilse Antoinette Scholten

Verkocht
Verkocht

Filip Jonker

Verkocht

Petra Boonstra

Verkocht

Marc Otte

Verkocht

Judith Schepers

Verkocht

Nour-Eddine Jarram

Verkocht

Erna Reiken

Verkocht

Lydia van de Streek

Verkocht

Ludmilla van der Spoel

Verkocht

Jet Broekstra

Verkocht

Clemens Jongma

Verkocht

Jurgen Kuipers

Agenda oktober 

1 oktober t/m 31 oktober: “Share the Moment”, Pop-up Art Gallery 4 the Benefit 

3 oktober: QAQS, Future Flash

4 oktober: Michel de Feijter, Carte Blanche B93  

8 oktober t/m 18 november: Inge Hondebrink, Galerie Beeld & Aambeeld

8 oktober t/m 18 november: Bob Siers, Fotogalerie Objektief, 

8 oktober t/m 18 november: Wim Peters, Galerie Broekhuis

8 oktober t/m 18 november: Franziska Lengers, Arendsmanhuis

13 oktober t/m 14 november: Esther Jacobse, Vrijhof

26 oktober t/m 26 november: Henk Wildschut, Tetem

Agenda november

5 november: Feestelijke Herfstsalon, Rijksmuseum Twenthe 

5 november t/m 25 maart: De Aard der Dingen, Rijksmuseum Twenthe

5 november t/m 11 maart: Otto Marseus van Schrieck, Rijksmuseum Twenthe

Lopende exposities

 t/m 4 oktober: The AKI shows, Vrijhof

t/m 5 oktober: Ineke van Harten en Jacquelien Sluis, Beeld en Aambeeld

t/m 8 oktober: Lola Bezemer, Concordia

t/m 15 oktober: Wolvecamp & De Weerd, RMT

t/m 22 oktober: MultiSolo 'Al dat vreemd is in de stad', Tetem

t/m 22 oktober: Ik speel, dus ik ben, RMT

t/m 4 november: Swaantje Güntzel, Villa de Bank

t/m 5 november: Waanzien, Concordia

t/m 3 december: Ronald de Bloeme en Charlotte Schleiffert, Concordia

t/m december: Ilse Scholten en Tineke Hutten, Roessingh.

t/m 7 januari: Fotomanifestatie RMT

2017-2018: Collectie gemeente Enschede, Villa de Bank 

 

 

Exposities buiten Enschede

vanaf 1 September: Tekenkabinet, Amstelpark Amsterdam

september t/m november: Marjoke van de Plassche, Galerie Urinoir bezet, Lonneker

t/m 22 oktober Het Beddenpaleis, Startion Hengelo

t/m 26-oktober, Peter Hoogers, Heartgallery Hengelo

20 t/m 29 oktober: Hilda Boer Kunst10daagse, Bergen

tot 25 november: Kunst en Natuur: De Keuze van familie de Weerd, Nijverdal

t/m 8 oktober: Dietmar Schmale, Haus 34a, Bad Bentheim

Drawingcenter en Kunstvereniging, Diepenheim

t/m eind november: JUST WAITING, Koetshuisje, Borne