Enschede

Actueel

Vanaf 15 juli: AKI serveertip, Concordia

Actueel

18 juli t/m 8 oktober: Lola Bezemer, Concordia

Actueel

Zondag 9 juli: Feest! RMT

Actueel

9 juli t/m 27 augustus: Kabinet Intermediaries, RMT.


Actueel

9 juli t/m 3 september: De Zomerspelen, Roombeek Cultuurpark

Actueel

9 juli t/m 22 oktober: Ik speel, dus ik ben, RMT

Actueel

1 juli t/m 4 juli: Project Exhibition, Tetem

Actueel

dinsdag 4 juli: QAQS, TwentseWelle

Actueel

Hele maand juli: The One Minutes, Tetem

Actueel

zondag 9 juli: Meet your stranger, Tetem

Actueel

dinsdag 4 juli: Dries Depoorter, Tetem

Actueel

juni t/m augustus: Nique Huiberts, Urinoir Bezet

Actueel

1 juli t/m 5 november: Waanzien, Concordia

Actueel

vrijdag 23 juni: kunstreis, Concordia

Actueel

14 juni t/m 25 juni: Benedikt Wöppel, XPO

Actueel

Dinsdag 13 juni: Aïda Goméz, Tankstation

Actueel

zondag 11 juni: Exclusieve Aanbieding KNS op KivH

Actueel

zaterdag 10 juni: Lunchlezing B93, Concordia

Actueel

17 juni t/m 8 juli: Liezette Gerrits, PET Paviljoen

Actueel

10 juni t/m 12 juli: Haarlems Sieraad Collectief, Beeld&Aambeeld

Actueel

Donderdag 8 juni: GOGBOT Café, Tetem

Actueel

23 juni t/m 27 juni: AKI Finals, AKI

Actueel

2 juni t/m 4 juni: Conglomeraat #6, Robson / Vierkwart

Actueel

woensdag 7 juni: Richard Bussink, B93

Actueel

Zaterdag 17 juni: Jacco Borggreve, Tkkrlab

Actueel

zaterdag 3 juni: 500 jaar Markt, Van Loenshof

Actueel

Zondag 11 juni: KNS @Kunst in het Volkspark

Actueel

Dinsdag 6 juni: Jurgen Kuipers, QAQS TwentseWelle

Actueel

Zondag 28 mei: Culturele Zondag, Glanerbrug

Actueel

27 mei t/m 22 juni: Artist talks & lezingen, Concordia

Actueel

donderdag 22 juni: Mix & Match, Wilminktheater

Actueel

3 juni t/m 8 juli: Mike MacKeldey & Ellen DeElaine, Villa de Bank

Actueel

3 juni t/m juni: WAK, Vrijhof

Actueel

donderdag 25 mei: Powertoolrace, B93

Actueel

3 juni t/m 5 juni: KunstenLandschaproute, Lonneker

Actueel

17 mei & 18 mei: Nationale Deleuze Conferentie, AKI ArtEZ

Actueel

zaterdag 13 mei: Rodaan Al Galidi, Villa de Bank

Actueel

Hele maand mei: Marieke van der Velden, Tetem

Actueel

zaterdag 20 mei & zondag 21 mei: Maker Festival Twente, Roombeek Cultuurpark

Actueel

18 mei t/m 3 september: Anouk Wipprecht, Tetem

Actueel

4 mei t/m 30 juli: Dries Depoorter, tetem

Actueel

dinsdag 9 mei: Female Power and Potential, Tetem

Actueel

18 mei t/m 24 juni: Ruth Lowie, Objektief

Actueel

woensdag 3 mei: Hannelotte van Elst en Floortje Schreuder, B93

Actueel

9 mei t/m 1 juni:ZT Collectief, Tankstation

Actueel

Dinsdag 2 mei: Qua Art - Qua Science, Twentse Welle

Actueel

Donderdag 11 mei: KNS Feest, Tetem


Actueel

zaterdag 22 april: heropening van Concordia’s Kunst- & Designwinkel

Actueel

22 april t/m 3 juni: Ron Ekkelenkamp & Frans Beelen, Beeld&Aambeeld

Actueel

21 mei t/m 15 oktober: Wolvecamp & De Weerd, RMT

Actueel

15 april t/m zondag 11 juni: B93, Concordia

Actueel

20 april t/m 30 mei: Elsbeth Cochius & Hedy Hempe, De Vrijhof

Actueel

Woensdag 5 april: Susan Pinkster, B93

Actueel

zondag 2 april: Culturele Zondag

Actueel

21 maart  t/m 6 april: Lenteshow, Tankstation

Actueel

15 maart t/m 26 maart: Het Monsterproject, Concordia

Actueel

18 maart t/m 19 april: Beate Dyck, Galerie Beeld & Aambeeld

Actueel

11 t/m 26 maart: Jeongsoo Lim, Concordia

Actueel

18 maart t/m 19 maart: Ilse Scholten, Open Atelier

Actueel

Andy Smeets

ArtOne

12 maart t/m 18 mei
Actueel

26 maart t/m 30 april: Tom Rouwen en Johannes ZomerVijver, Jansen en Janssen

Actueel

11 maart t/m 1 april: Annette Ravenhorst en Kleigroep RIB, PET Paviljoen

Actueel

9 maart t/m 14 mei: Internet of Women Things, Tetem

Actueel

2 maart t/m 12 maart: Exposure, XPO

Actueel

woensdag 1 maart: Pablo Hulshof, B93

Actueel

8 maart t/m 12 april: Karin Hoogesteger en Floor Coolsma, Vrijhof

Actueel

18 februari t/m 26 maart: Inktspot 2016, Concordia

Actueel

13 februari t/m 30 april: Hilda Boer, Urinoir Bezet

Actueel

3 maart t/m 5 maart: Helena Hoogenraad & Lisanne Langenberg, Robson

Actueel

dinsdag 7 maart: Wouter Eggink, QAQS

Actueel

16 februari t/m 1 maart: Paul Klotz en Edwin Dertien, XPO

Actueel

19 februari t/m 1 april: Dinie Wikkerink, Fotogalerie Objektief

Actueel

Pim Blokker, 15 februari t/m 25 maart, Villa de Bank

Actueel

9 februari t/m 5 maart: AKI Electrique, Tetem

Actueel

dinsdag 7 februari: QAQS, TwentseWelle

Actueel

8 februari t/m donderdag 2 maart: Topsporters op de UT, Vrijhof

Actueel

zondag 12 februari: Salon Reina, Robson

Actueel

zaterdag 4 februari: Wim Kamphuis, Broekhuis

Actueel

18 februari t/m 30 april: De droom van het vliegen, TwentseWelle

Actueel

12 februari t/m 18 juni: In het hart van de renaissance, RMT

Actueel

4 februari t/m 15 maart: Toscani, Beeld & Aambeeld

Actueel

woensdag 1  februari: Hannes Lichte, B93

Actueel

2 maart, Meeloopdag, AKI

Actueel

donderdag 26 januari, Jeongsoo Lim, Concordia

Actueel

19 januari t/m 26 maart: Nervous Systems, Tetem

Actueel

zaterdag 7 januari: Michel Vaneker, Broekhuis

Actueel

zaterdag 7 januari: New Years exhibition, 4 The Benefit

Actueel

11 januari t/m 28 januari: GOPEA, Villa de Bank

Actueel

31 januari t/m 2 februari: Roland Lips, Vrijhof

Actueel

dinsdag 10 januari: Allard Derksen, QAQS bij Twentse Welle

Actueel

woensdag 11 januari: B93 Nu, B93

Actueel

4 maart, Lezing Carl de Keyzer, Prismare

Actueel

8 januari t/m 31 januari, Richard Bussink, Café Bolwerk

Actueel

vrijdag 3 februari: Bring Your Own Beamer, Tetem

Actueel

dinsdag 10 januari: The Island of All Together, Tetem

Actueel

11 januari t/m 18 februari: Fleur Wiersma, Fotogalerie Objektief

Actueel

18 december t/m 13 januari: Jurgen Winkler, Kunststation Delden

Actueel

5 december t/m 28 februari: Amerentske Koopman, Galerie Urinoir Bezet

Actueel

Woensdag 21 december: Lezing Martijn de Waal, Tetem

Actueel

Zaterdag 17 december: Eindejaarsborrel & Finissage, PET Paviljoen

Actueel

11 december, 8 & 15 januari: Performance-middag, Tetem

Actueel

11 december: Proefopstelling, Dynamo Expo

Actueel

15 december t/m 23 december: Anna Raczynska, XPO

Actueel

15 december: Peter de Man, Saxion Edith Stein

Actueel

10 december t/m 5 februari: Saskia Boelsums, Concordia

Actueel

woensdag 7 december: Torino, B93

Actueel

1 december t/m 15 januari: All is transformed, Tetem

Actueel

12 december: Qua Art-Qua Science, Faculty Club, UT

Actueel

15 december t/m woensdag 27 januari: Johan Deters, Vrijhof

Actueel

20 november t/m 7 mei: Silvia B., RMT

Actueel

24 november t/m 11 december: Marloes Staal, XPO

Actueel

19 november t/m 17 december: Wieger Slothouber, PET Paviljoen

Actueel

27 november t/m 28 januari: Fiona Weide, Café Janssen & Janssen

Actueel

20 november t/m 31 december: Today and Tomorrow, Beeld en Aambeeld

Actueel

5 november t/m 12 december: René Völker, Broekhuis

Actueel

25 november t/m 27 november: Overkill Festival, Cee Spot

Actueel

30 november t/m 23 december: Imca Schoots, Objektief

Actueel

donderdag 17 november: Artist talk, Concordia

Actueel

donderdag 3 november: Rinus Roelofs, UT

Actueel

4 november t/m 6 november: Robson Driedaagse, Het Robson

Actueel

10 november t/m 29 januari: Doron Sadja, Tetem

Actueel

4 november t/m 6 november: Robson Driedaagse, Pet Paviljoen

Actueel

zaterdag 5 november: Cestmir Bergsma, Beeld& Aambeeld

Actueel

woensdag 2 november: Kimon Kyrligitsis, B93

Actueel

maandag 7 november: Joop de Winter, QAQS

Actueel

donderdag 10 november: KNS ‘Personeels’vergadering, Het Robson

Actueel

zondag 30 oktober: Culturele Zondag

Actueel

maandag 7 november: netwerkbijeenkomst cultuursector, Prismare

Actueel

27 oktober t/m 7 december: Jozef de Bot, Vrijhof

Actueel

22 oktober t/m 20 november: 100 jaar Grafiek, Tetem

Actueel

2 november t/m 26 november: Paul Hajenius, Objektief

Actueel

9 oktober t/m 18 november: Graphic Wonderland, Dynamo Expo

Actueel

1 oktober t/m 31 oktober: Maand van de Grafiek, Enschede 

Actueel

woensdag 5 oktober: Sjoerd Tegelaers, B93

Actueel

maandag 3 oktober: Michiel de Wit, Qua Art - Qua Science 

Actueel

8 oktober t/m 16 november: Marion Bouwhuis en Herma Deenen, Beeld&Aambeeld

Actueel

8 oktober t/m 5 november: Jurgen Kuipers, Pet-Paviljoen

Actueel

1 oktober t/m 31 oktober: Performancekunst, Concordia

Actueel

30 september t/m 8 oktober: Congregation, Oude Markt

Actueel

29 september t/m 3 november: Escape, AKI ArtEZ

Actueel

20 september t/m 20 november: Peter Vink, Concordia

Actueel

25 september t/m 24 oktober: Niko van der Klugt

Actueel

26 september t/m 23 oktober: Mark van Loon, Vrijhof

Actueel

15 september t/m 16 oktober: J&B collectief, Tetem

Actueel

zondag 25 september: Diverse events, Tetem

Actueel

zaterdag 10 september: Salon, RMT

Actueel

zondag 25 september: Uitfestival, Culturele Zondag

Actueel

2 september t/m 4 september: Iris Helene Jansen, Robson

Actueel

woensdag 7 september: Carina Schüring , B93

Actueel

6 september t/m 23 september: Fouad Hallak, Vrijhof

Actueel

4 september t/m 16 september: Juju U, Dynamo Expo

Actueel

8 september t/m 23 oktober: Colluctari, Vrijhof

Actueel

8 september t/m 11 september: Youngblood, Gogbot 

Actueel

2 & 3 september: Zuiderfestival, Studio Complex en Hangarrrrrr

Actueel

zondag 29 augustus:  JetZet, Artikel1 

Actueel

maandag 5 september: Qua Art - Qua Science, PET Paviljoen

Actueel

8 september t/m 11 september: Gogbot, Enschede

Actueel

10 september t/m 22 januari: Gerard de Lairesse, RMT

Actueel

18 augustus t/m 28 augustus: Wu Shini, XPO

Actueel

27 augustus t/m 9 oktober: Hotel Europa, Concordia

Actueel

7 augustus t/m 26 augustus: Miranda Stijntjes, Hildegard Brouwer en Michel Vaneker, Art One

Actueel

31 augustus t/m 24 september: Jos Bolt, Objektief

Actueel

21 juli t/m 18 september: Remko Scha, Tetem

Actueel

2 september t/m 30 september: Rob Lucas, Trilogie

Actueel

5 juli t/m 7 juli: Leap of Art, Beeld&Aambeeld

Actueel

14 juli t/m 24 september: Pandemonium, Kunstwinkel

Actueel

23 juli t/m 21 augustus: Mooi Enschede, Concordia

Actueel

14 juli t/m 4 september: Multi Solo, Tetem

Actueel

dinsdag 4 juli : Artie de Lange, QAQS

Actueel

9 juli t/m 11 september:Christie van der Haak, Concordia

Actueel

10 juli t/m 5 augustus: Justine van der Noordaa, Art One

Actueel

donderdag 30 juni: Michiel de Wit, Broekhuis

Actueel

22 juni t/m 22 juli: Danique Hofstee, Dynamo Expo

Actueel

22 juni t/m 3 juli: Mupi kunstroute

Actueel

22 juni t/m 13 augustus: De Zoeker, Objektief

Actueel

4 juni t/m 19 juni: Ewa Wesolowska, Concordia

Actueel

8 juni t/m 19 juni: Tomoko Hasuwa, XPO

Actueel

zondag 12 juni: Kunst in het Volkspark

Actueel

donderdag 30 juni: KNS Personeelsfeest, Tetem

Actueel

10 juni t/m 24 juli: Sarah Verbeek, Villa de Bank

Actueel

24 juni t/m 31 juli: Patrick Jonkman, XPO

Actueel

3 juni t/m 8 juli: Meesterlijk, TwentseWelle

Actueel

donderdag 16 juni: GOGBOT-Café, Janninkshuis

Actueel

zaterdag 4 juni: Adieu Deeltijd, AKI

Actueel

4 juni t/m 9 juli: Miguel Dominguez, PetPaviljoen

Actueel

Maandag 6 juni: Qua Art - Qua Science, Faculty Club

Actueel

4 juni t/m 6 juli: Etta Maduro en Sonja Landweer, Beeld en Aambeeld

Actueel

Zondag 5 juni: Culturele Zondag

Actueel

Woensdag 1 juni: Maria & Theresa, B93

Actueel

Zondag 12 juni: Open ateliers, De Werkhaven

Actueel

9 juni t/m 6 juli: Expositio 4, Vrijhof

Actueel

24 juni t/m 3 juli: Finals, AKI 

Actueel

april-juni: Lezingenserie Kunst & Technologie, RMT

Actueel

woensdag 11 mei: Jeroen Gras, B93

Actueel

dinsdag 17 mei: FNV Kiem, Tankstation

Actueel

15 mei en 16 mei: Marieke Hagemans, Urinoir Bezet

Actueel

zondag 29 mei: Kunstkijken op het Hogeland

Actueel

19 mei t/m 29 juni: Eline van Hove, Vrijhof

Actueel

5 mei t/m 19 juni: Simon Kentgens, Tetem

Actueel

28 mei en 29 mei: Maker Festival Twente, Performance Factory