Buiten Enschede

Buiten Enschede

12 mei t/m 1 oktober: Luuk van Binsbergen, Hengelo

Buiten Enschede

1 april t/m 28 mei: Elsa Snijder, Borne

Buiten Enschede

zaterdag 29 april: BernhArt, Hengelo

Buiten Enschede

8 april t/m 7 mei: I.M. Frederik Roes, Wageningen 

Buiten Enschede

3 april t/m 4 mei: Hans Scholte in 't Hoff, Deventer

Buiten Enschede

4 maart t/m 2 april: Lisanne Langenberg, Bad Bentheim (D)

Buiten Enschede

10 maart t/m eind mei: Johannes ZomerVijver, Hengelo

Buiten Enschede

21 februari t/m 7 mei: Keuzes, Zwolle

Buiten Enschede

11 maart t/m 26 maart: A State of Mind, Bad Bentheim (D)

Buiten Enschede

zaterdag 18 maart: Jonathan van Doornum & Botanica, Diepenheim

Buiten Enschede

zondag 26 februari: Robbie Cornelissen & Bets Hölscher, Diepenheim

Buiten Enschede

1 april t/m 30 april: Hilda Boer, Bergen

Buiten Enschede

7 maart t/m 20 april: Hilda Boer, Belem (BR)

Buiten Enschede

12 februari t/m 21 maart: ’Stadsverlichting’ Deventer

Buiten Enschede

29 januari t/m 30 juli: Jurgen Kuipers, Winterthur (CH)

Buiten Enschede

29 januari t/m 5 maart: Marjo Sleiderink, Hengelo

Buiten Enschede

8 februari t/m 12 februari: Rotterdam Contemporary Art Fair

Buiten Enschede

29 januari t/m 26 maart: Gryanne Stunnenberg, Lettele/Deventer

Buiten Enschede

Zondag 11 december: Stark in kunst, Amersfoort

Buiten Enschede

26 november t/m 29 januari: Glasig, No Cube, Münster

Buiten Enschede

16 oktober t/m 20 november: Justine van der Noordaa, Haaksbergen

Buiten Enschede

13 t/m 23 oktober: Kunstmoment Diepenheim, Diepenheim

Buiten Enschede

8 oktober t/m 23 oktober: Kunstgroep Moldau, Haaksbergen

Buiten Enschede

18 september t/m 30 oktober: Lisa de Jong Jan Loman Persheng Warzandegan, Almelo

Buiten Enschede

17 september t/m 29 oktober: Andreas Rosenthal, Bad Bentheim

Buiten Enschede

donderdag 22 september: Lezing, Borne

Buiten Enschede

19 augustus t/m 4 september: Jonas Snijder, Bad Bentheim (D)

Buiten Enschede

17 Juli t/m 18 september: StArtion, Hengelo

Buiten Enschede

25 juni t/m 4 september: Stilstand.gif, Deventer

Buiten Enschede

15 juni t/m 15 september: Mirian Jacobs, Borne

Buiten Enschede

Woensdag 29 juni: Partij voor Cultuur, Hengelo

Buiten Enschede

mei t/m september: Anita Salemink, Urinoir Bezet

Buiten Enschede

3 juni t/m 3 juli: Landschap in mijn Hoofd, Olst

Buiten Enschede

4 mei t/m 14 mei: Vestingval, Elburg 

Buiten Enschede

21 mei t/m 22 mei: Open atelierdagen, Losser, Overdinkel, Gronau

Buiten Enschede

1 mei t/m 4 december: Der Mensch als Hase, Weener

Buiten Enschede

22 april t/m 24 april: Kunstraffinaderij, Nijmegen

Buiten Enschede

2 april t/m 28 mei: Wild Hangen, Borne

Buiten Enschede

12 maart t/m 17 april: Artoverijssel, Oldenzaal

Buiten Enschede

3 maart t/m 3 april: Track and Traces, Deventer

Buiten Enschede

februari t/m mei 2016 SARITA DEV, Galerie Urinoir Bezet, Lonneker 

Buiten Enschede

Opening 13 maart om 16.00 uur, 5 maart t/m 24 april, : Construction Sight, Lies van Dam, Ronald de Ceuster, Erik Sep, Kunstenlab Deventer 

Buiten Enschede

Opening 13 maart om 16.00 uur, 5 maart t/m 24 april, : Tierig Welend. Een installatie van Jojanneke Dekens, Kunstenlab

Buiten Enschede

februari t/m mei: SARITA DEV, Galerie Urinoir Bezet
Buiten Enschede

20 februari t/m zondag 3 April, Hermine Sanders, Grafiek en Cornelia Unger, Schilderen, Atelier Gerda Fidder, Bad Bentheim
Buiten Enschede

t/m 3 april Vindplaats & Ontginning, Zaal Zuid, Hengelo

Buiten Enschede

30 januari t/m 6 maart Harald Fuchs, Haus34a Bad Bentheim

Buiten Enschede

Jan de Beus en Suzann Treumann, Expressive Niederländische malerei heute. Galerie Köppe, Berlijn

Buiten Enschede

9 januari t/m 28 februari Barend van Hoek en Floor Coolsma, Kunstenlab, Deventer

Buiten Enschede

10 januari tot en met 7 februari START-UP AKI Fine Art painting 2015

Buiten Enschede

t/m 5 januari: Over Dracht III, Delden

Buiten Enschede

11 december t/m 17 januari: Landschap in mijn Hoofd, Hengelo & Emmen

Buiten Enschede

12 november t/m 3 januari: Time Shift, Deventer

Buiten Enschede

1 november t/m 13 december: Judith Schepers, Borne

Buiten Enschede

30 oktober t/m 13 december: Sarah Grothus - Mirjam Veldhuis, Bad Bentheim

Buiten Enschede

16 oktober t/m 30 november: de vlucht naar voren.., Borne

Buiten Enschede

donderdag 8 oktober: Onthulling beeld Recycleplein Circulus-Berke, Zutphen

Buiten Enschede

16 oktober t/m 18 oktober: Ygreck Shyu, Amsterdam

Buiten Enschede

t/m 25 september: Femke Kloppenburg, Borne

Buiten Enschede

30 augustus t/m 11 oktober: Paul Dikker en Willem Harbers, Bad Bentheim

Buiten Enschede

5 september t/m 6 september: B\Articamp

Buiten Enschede

19 t/m 30 augustus: Tekenkabinet, Purmerend

Buiten Enschede

29 mei t/m 24 juli: Klasse kunstenaars, Borne

Buiten Enschede

27 juni t/m 30 augustus: Jonas Ohlsson, Diepenheim

Buiten Enschede

6 juni t/m 27 september: Symposion, Gorinchem

Buiten Enschede

13 juni t/m 28 juni: Schlafwanderer, Dorsten

Buiten Enschede

21 mei t/m 20 juni: Els Binnendijk, Borne

Buiten Enschede

22 mei t/m 5 juli: Klaus Geigle, Bad Bentheim

Buiten Enschede

14 mei t/m zondag 17 mei: Kunstmanifestatie, Bronckhorst

Buiten Enschede

Zondag 3 mei: Künstlergespräch & finissage, Bad Bentheim

Buiten Enschede

vanaf donderdag 9 april: Kunst, werk aan de winkel,Hengelo

Buiten Enschede

16 april tot 10 mei: Grietje Bouman, Bredevoort

Buiten Enschede

12 maart t/m 26: Wij zijn het landschap, Deventer

Buiten Enschede

Marlies Verda & Marianne Plug, Urinoir Bezet

Buiten Enschede

21 maart t/m 3 Mei: ich höre zu, Bad Bentheim

Buiten Enschede

vrijdag 13 maart: Vincent Vreeke, Rotterdam

Buiten Enschede

30 januari t/m 22 februari: Fitter, Happier, More Productive, Alkmaar

Buiten Enschede

zondag 22 februari: Vier Künstler, drei Orte, eine Tour

Buiten Enschede

12 januari t/m 13 maart: Simone Vije, Holten

Buiten Enschede

4 februari t/m 7 februari: TEC ART, Rotterdam

Buiten Enschede

Dinsdag 27 januari: Cultuur.. snapt u het nog? Zwolle

Buiten Enschede

7 februari t/m 12 april: Collectie Wilploo, Schiedam

Buiten Enschede

5 februari t/m 8 februari: Art Rotterdam

Buiten Enschede

17 januari t/m 1 maart: A matter of perception, Deventer

Buiten Enschede

18 januari t/m 1 maart: Gertrud Neuhaus, Bad Bentheim

Buiten Enschede

17 januari t/m 14 juni 2015: Schenking van Rabobank Salland, Zwolle

Buiten Enschede

20 december t/m 20 januari: Moyca Gort, Delden

Buiten Enschede

Woensdag 14 januari: Picasso en het Kubisme, Delden

Buiten Enschede

13 december t/m 1 maart: Wintertentoonstellingen, Diepenheim

Buiten Enschede

14 december t/m 14 maart: Locked, Delden

Buiten Enschede

Vrijdag 28 november: Künstlergespräch, Bad bentheim

Buiten Enschede

november t/m februari: Thea Zweerink, Lonneker

Buiten Enschede

9 november t/m 7 december: Showroom in verwachting

Buiten Enschede

1 november t/m 4 januari: Food for thought, Deventer

Buiten Enschede

26 oktober tot en met 14 december: Reiner Nachtwey, Bad Bentheim

Buiten Enschede

11 oktober t/m zondag 2 november: Tekenkabinet 2.0, Amsterdam

Buiten Enschede

Woensdag 1 oktober: Informatiebijeenkomst Mondriaan Fonds en Materiaalfonds, Amsterdam 

Buiten Enschede

21 september t/m 30 november: Grondstof & Wildgroei, Zaal Zuid

Buiten Enschede

20 september t/m 30 november: Onschuld, Diepenheim

Buiten Enschede

18 september t/m 21 september: Unseen, Amsterdam

Buiten Enschede

14 september t/m 12 oktober: Ruud Ticheler, Oldenzaal

Buiten Enschede

Zaterdag 13 september: Olga Lubbers, Lonneker

Buiten Enschede

6 september t/m 5 oktober: Martin Brandsma, Groningen

Buiten Enschede

Zondag 14 september, Bad Bentheim

Buiten Enschede

20 t/m 31 augustus: Tekenkabinet, Purmerend

Buiten Enschede

10 Juli t/m 24 augustus: Zomer, Kunstenlab

Buiten Enschede

Vrijdag 27 juni: rondleiding Katsutoshi Yuasa, Bad Bentheim

Buiten Enschede

Zondag 22 juni: Festival Souvenirs van de Woeste Grond, Losser

Buiten Enschede

6 juni t/m 9 juni: KunstRAI, Amsterdam

Buiten Enschede

29 mei - 31 augustus: Zomerexpo, Den Haag

Buiten Enschede

25 mei t/m 6 juli: Katsutoshi Yuasa, Bad Bentheim

Buiten Enschede

23 t/m 25 mei: Huntenkunst, Ulft

Buiten Enschede

21 mei t/m 25 mei: Sign op Kunstvlaai, Amsterdam

Buiten Enschede

20 mei t/m 24 mei: Dutch Fuck, Praag

Buiten Enschede

Zondag 18 mei: Kristina Leko, Dinxperlo/Suderwick

Buiten Enschede

16 mei t/m 3 juni: Tijd, Nijmegen

Buiten Enschede

11 mei t/m 8 juni: Dries Ringenier, Haaksbergen

Buiten Enschede

Zaterdag 12 april: GrensWerte Marktplaats, Rheine

Buiten Enschede

5 april t/m 15 juni: Proeftuin!, Denekamp

Buiten Enschede

5 april & 6 april: Moniek Rutten, Rheine

Buiten Enschede

21 maart/m 13 april : GrensWerteWereld, Rheine

Buiten Enschede

23 mei t/m 25 mei: Huntenkunst, Ulft

Buiten Enschede

6 april t/m 15 mei: Feind und Freund des Hasens, Weener

Buiten Enschede

Zondag 16 maart: Susan Pinkster, Tilburg 

Buiten Enschede

29 maart t/m 1 juni: Landschap en de romantische verleiding, Diepenheim

Buiten Enschede

Zondag 9 maart: Enschedese kunstenaars, Oldenzaal

Buiten Enschede

15 maart t/m 13 april: Materie, Bad Bentheim

Buiten Enschede

23 februari tot en met 30 maart: Recent Afgestudeerden, Almelo

Buiten Enschede

5 februari t/m 9 februari: TEC ART, Rotterdam

Buiten Enschede

8 december t/m 19 januari: Debbie Voerman, Borne

Agenda mei

dinsdag 2 mei: Qua Art - Qua Science, Twentse Welle
woensdag 3 mei: Hannelotte van Elst en Floortje Schreuder, B93
4 mei t/m 30 juli: Dries Depoorter, Tetem
dinsdag 9 mei: Female Power and Potential, Tetem
9 mei t/m 1 juni: ZT Collectief, Tankstation
17 mei & 18 mei: Nationale Deleuze Conferentie, AKI ArtEZ
18 mei t/m 3 september: Anouk Wipprecht, Tetem
18 mei t/m 24 juni: Ruth Lowie, Objektief
zaterdag 20 mei & zondag 21 mei: Maker Festival Twente, Roombeek Cultuurpark
21 mei t/m 15 oktober: Wolvecamp & De Weerd, RMT
donderdag 25 mei: Powertoolrace, B93
Hele maand mei: Marieke van der Velden, Tetem

Lopende exposities

t/m 6 mei, mo-NU-ment, PET paviljoen
t/m 7 mei: Silvia B., RMT
t/m 13 mei: Fotovakschool, Objektief
t/m 14 mei: Internet of Women Things, Tetem
t/m 18 mei: Andy Smeets, ArtOne
t/m 20 mei: Annemieke Alberts, Villa de Bank
t/m 20 mei: Hermine Sanders, Broekhuis
t/m 30 mei: Elsbeth Cochius & Hedy Hempe, De Vrijhof
t/m 5 juni: Hilda Boer, Urinoir Bezet
t/m zondag 11 juni: B93, Concordia
t/m 18 juni: In het hart van de renaissance, RMT
t/m 2 juli: How on earth should this be art?, Concordia

Buiten Enschede

12 mei t/m 1 oktober: Luuk van Binsbergen, Hengelo

Lopende exposities buiten Enschede

t/m 4 mei: Hans Scholte in 't Hoff, Deventer
t/m 7 mei: Keuzes, Zwolle
t/m 7 mei: I.M. Frederik Roes, Wageningen
t/m half mei: Inspiratiebronwater, Amstelveen
t/m 14 mei: Inge Schenke, Jubbega
t/m 28 mei: Elsa Snijder, Borne
t/m eind mei: Johannes ZomerVijver, Hengelo
t/m 30 juli: Jurgen Kuipers, Winterthur (CH)