Buiten Enschede

Buiten Enschede

17 t/m 28 oktober: HeArtSale, HeArtGallery, Hengelo

Buiten Enschede

13 oktober t/m 25 november: Kunst in der Region, Kunsthaus Kloster Gravenhorst

Buiten Enschede

13 oktober 2018 t/m 18 november: René de Rooze, Kunsttorentje Almelo

Buiten Enschede

11 oktober t/m 17 november: Manon Leeflang, Gea Koevoets en Tineke Szarzynski, Galerie Tolg'Art Wierden 

Buiten Enschede

6 oktober t/m 23 december: Between Grace and Fury, Kunstvereniging Diepenheim

Buiten Enschede

6 oktober t/m 23 december: Flow into Form, Drawing Centre Diepenheim

Buiten Enschede

2, 4 en 6 oktober: Performances Eva Schippers, Kunsttorentje Almelo

Buiten Enschede

30 september t/m 7 oktober: Wolvecampprijs 2018, ROC van Twente, Hengelo

Buiten Enschede

30 september t/m 26 oktober: Fenneke ten Thij, HeArtGallery, Hengelo

Buiten Enschede

22 september t/m 14 oktober: Eindtentoonstelling Identitijd, KIK, Kolderveen

Buiten Enschede

16 september t/m 7 oktober: De tuinen van Griepink, Kunstzaal Achterom, Haaksbergen

Buiten Enschede

7 september t/m 30 november: Lies van Dam, Huis van Cultuur, Nijverdal

Buiten Enschede

8 september: opening Stork-paviljoen, Hengelo

Buiten Enschede

15 september t/m 4 november: Het Goede en het Schone, Foto21 Bredevoort

Buiten Enschede

2 september t/m 28 oktober: Ellen Klasens, Bornse Synagoge

Buiten Enschede

1 t/m 30 september: Trip, Perron 1 Delden. 

Buiten Enschede

2 september t/m 7 oktober: Udona Boerema, Heartgallery Hengelo 

Buiten Enschede

 2 september t/m 14 oktober:Sanna Maria Paananen, Heartgallery Hengelo

Buiten Enschede

26 augustus-september: Jose Anna Maria Verstappen, Heartgallerij

Buiten Enschede

T/m 30 september: Inge Kypers, Koetshuis, Borne

Buiten Enschede

20 juli t/m 2 september: De Man, Kunsthal KunstaanZ, Deventer

Buiten Enschede

15 juli t/m 26 augustus: Inbeelding, HeArtGallery, Hengelo

Buiten Enschede

7 juli t/m 22 september: Hellen Abma, KunstTorentje, Almelo

Buiten Enschede

7 juli t/m 16 september: Hiding in plain sight, Diepenheim

Buiten Enschede

7 juli t/m 16 september: Streams of Consciousness, Diepenheim

Buiten Enschede

24 juni t/m 24 aug: Remco Dikken, HeArtGallery, Hengelo 

Buiten Enschede

10 juni t/m 8 juli: Street Art Inside, HeArtGallery, Hengelo

Buiten Enschede

9 juni t/m 29 juli: Diane Roelofs,  Koetshuis Borne

Buiten Enschede

13 mei: Kunstroute Losser

Buiten Enschede

12 mei t/m 23 juni: On thé Road, Perron1, Delden

Buiten Enschede

25 mei t/m 3 juni: Art Brut Bienale, Hazemeijer Hengelo

Buiten Enschede

13 mei t/m juni, Martha Lucía Inagán, Schouwburg Hengelo

Buiten Enschede

22 april t/m 3 juni: Kunst onder de bomen, Vilsteren

Buiten Enschede

t/m 29 april: CP Berbée, Perron1-Blikveld, Delden

Buiten Enschede

22 april t/m 3 juni: Discomfort, HeArtGallery, Hengelo

Buiten Enschede

t/m 6 mei: Marian Bijlenga, Hieke Luik en Anne-Marie van Sprang, Galerie Agnes Raben, Vorden

Buiten Enschede

5 april t/m 9 juni: Keramisten Noord Nederland, CBK Emmen

Buiten Enschede

22 maart t/m 13 mei: André Boone op de Keukenhof, Lisse

Buiten Enschede

15 maart t/m 15 april: HeArt4Art, HeArtGallery, Hengelo

Buiten Enschede

17 maart t/m 17 juni: Ronny Delrue, Drawing Centre, Diepenheim.

Buiten Enschede

17 maart t/m 17 juni: ‘Anatomy of the Digital’, Kunstvereniging Diepenheim

Buiten Enschede

25 februari t/m 23 maart: Esther de Vries, Heartgallery

Buiten Enschede

t/m 25 mei: WILD HANGEN!, Koetshuis, Borne

Buiten Enschede

18 april: Symposium Identitijd, ArtEZ Zwolle

Buiten Enschede

9 februari t/m 30 april: ‘VERSTILLING’Huis voor Cultuur en Bestuur, Nijverdal

Buiten Enschede

11 februari t/m 8 april: schilderijen, beelden, grafiek, Kunsthal Hof 88, Almelo 

Buiten Enschede

t/m 23 maart: Velden van stilte, Mirian Jacobs, Koetshuis, Borne

Buiten Enschede

t/m 24 februrari: Steencirkels, HeartGallery, Hengelo

Buiten Enschede

t/m 25 februari: The Wake, The Watch, The Walk, Drawing Centre Diepenheim

Buiten Enschede

t/m 25 februari: The fox and the grapes, Kunstvereninging Diepenheim

Buiten Enschede

t/m februari: Irene van de Mheen, Galerie Bezet Lonneker. 

Buiten Enschede

7 februari t/m 11 februari: TEC ART Future Flash 200, WORM Rotterdam

Buiten Enschede

4 februari t/m 11 maart: Sporen, jubileum expo A93, Heartgallery Hengelo

Buiten Enschede

2 februari t/m 10 maart: Identitijd, Zaal Zuid - Hengelo

Buiten Enschede

t/m 4 maart: 'Johann und ich', Haus 34a, Bad Bentheim

Buiten Enschede

1 december t/m 31 januari: Schimmen in het Koetshuis, Borne

Buiten Enschede

19 november t/m 10 december: Artoverijssel Proof!


Buiten Enschede

29 oktober: Willemijn Calis an Maarten van Aken, Dalian Zhongshan Art Museum

Buiten Enschede

29 oktober t/m 23 december, Collect Select, Zaal Zuid, Hengelo

Buiten Enschede

29 oktobert/m 28 januari: Lara Vos & Joyce van Heek, BROK interieur

Buiten Enschede

t/m eind november: JUST WAITING, Koetshuisje, Borne

Buiten Enschede

20 t/m 29 oktober: Hilda Boer Kunst10daagse, Bergen

Buiten Enschede

t/m 22 oktober Het Beddenpaleis, Startion Hengelo

Buiten Enschede

t/m 26-oktober, Peter Hoogers, Heartgallery Hengelo

Buiten Enschede

7 t/m 24 september: Kunstroute Grensloos Kunst Verkennen, De Wijk - IJhorst

Buiten Enschede

vanaf 16 september: Drawingcenter en Kunstvereniging, Diepenheim 

Buiten Enschede

september t/m november: Marjoke van de Plassche, Galerie Urinoir bezet, Lonneker

Buiten Enschede

Vanaf 1 September: Tekenkabinet, Amstelpark Amsterdam

Buiten Enschede

5 augustus t/m 17 september: Herna Wielink en Truus Landman, Koetshuisje Borne

Buiten Enschede

8 september tot 25 november: De Keuze van familie de Weerd, Nijverdal

Buiten Enschede

9 september t/m 8 oktober: Dietmar Schmale, Haus 34a, Bad Bentheim (D)

Buiten Enschede

8 juni t/m 30 juli: Floor Joosten, Borne

Buiten Enschede

25 Mei t/m 30 Juni: Marloes Staal, Delden

Buiten Enschede

12 mei t/m 1 oktober: Luuk van Binsbergen, Hengelo

Buiten Enschede

1 april t/m 28 mei: Elsa Snijder, Borne

Buiten Enschede

zaterdag 29 april: BernhArt, Hengelo

Buiten Enschede

8 april t/m 7 mei: I.M. Frederik Roes, Wageningen 

Buiten Enschede

3 april t/m 4 mei: Hans Scholte in 't Hoff, Deventer

Buiten Enschede

4 maart t/m 2 april: Lisanne Langenberg, Bad Bentheim (D)

Buiten Enschede

10 maart t/m eind mei: Johannes ZomerVijver, Hengelo

Buiten Enschede

21 februari t/m 7 mei: Keuzes, Zwolle

Buiten Enschede

11 maart t/m 26 maart: A State of Mind, Bad Bentheim (D)

Buiten Enschede

zaterdag 18 maart: Jonathan van Doornum & Botanica, Diepenheim

Buiten Enschede

zondag 26 februari: Robbie Cornelissen & Bets Hölscher, Diepenheim

Buiten Enschede

1 april t/m 30 april: Hilda Boer, Bergen

Buiten Enschede

7 maart t/m 20 april: Hilda Boer, Belem (BR)

Buiten Enschede

12 februari t/m 21 maart: ’Stadsverlichting’ Deventer

Buiten Enschede

29 januari t/m 30 juli: Jurgen Kuipers, Winterthur (CH)

Buiten Enschede

29 januari t/m 5 maart: Marjo Sleiderink, Hengelo

Buiten Enschede

8 februari t/m 12 februari: Rotterdam Contemporary Art Fair

Buiten Enschede

29 januari t/m 26 maart: Gryanne Stunnenberg, Lettele/Deventer

Buiten Enschede

Zondag 11 december: Stark in kunst, Amersfoort

Buiten Enschede

26 november t/m 29 januari: Glasig, No Cube, Münster

Buiten Enschede

16 oktober t/m 20 november: Justine van der Noordaa, Haaksbergen

Buiten Enschede

13 t/m 23 oktober: Kunstmoment Diepenheim, Diepenheim

Buiten Enschede

8 oktober t/m 23 oktober: Kunstgroep Moldau, Haaksbergen

Buiten Enschede

18 september t/m 30 oktober: Lisa de Jong Jan Loman Persheng Warzandegan, Almelo

Buiten Enschede

17 september t/m 29 oktober: Andreas Rosenthal, Bad Bentheim

Buiten Enschede

donderdag 22 september: Lezing, Borne

Buiten Enschede

19 augustus t/m 4 september: Jonas Snijder, Bad Bentheim (D)

Buiten Enschede

17 Juli t/m 18 september: StArtion, Hengelo

Buiten Enschede

25 juni t/m 4 september: Stilstand.gif, Deventer

Buiten Enschede

15 juni t/m 15 september: Mirian Jacobs, Borne

Buiten Enschede

Woensdag 29 juni: Partij voor Cultuur, Hengelo

Buiten Enschede

mei t/m september: Anita Salemink, Urinoir Bezet

Buiten Enschede

3 juni t/m 3 juli: Landschap in mijn Hoofd, Olst

Buiten Enschede

4 mei t/m 14 mei: Vestingval, Elburg 

Buiten Enschede

21 mei t/m 22 mei: Open atelierdagen, Losser, Overdinkel, Gronau

Buiten Enschede

1 mei t/m 4 december: Der Mensch als Hase, Weener

Buiten Enschede

22 april t/m 24 april: Kunstraffinaderij, Nijmegen

Buiten Enschede

2 april t/m 28 mei: Wild Hangen, Borne

Buiten Enschede

12 maart t/m 17 april: Artoverijssel, Oldenzaal

Buiten Enschede

3 maart t/m 3 april: Track and Traces, Deventer

Buiten Enschede

februari t/m mei 2016 SARITA DEV, Galerie Urinoir Bezet, Lonneker 

Buiten Enschede

Opening 13 maart om 16.00 uur, 5 maart t/m 24 april, : Construction Sight, Lies van Dam, Ronald de Ceuster, Erik Sep, Kunstenlab Deventer 

Buiten Enschede

Opening 13 maart om 16.00 uur, 5 maart t/m 24 april, : Tierig Welend. Een installatie van Jojanneke Dekens, Kunstenlab

Buiten Enschede

februari t/m mei: SARITA DEV, Galerie Urinoir Bezet
Buiten Enschede

20 februari t/m zondag 3 April, Hermine Sanders, Grafiek en Cornelia Unger, Schilderen, Atelier Gerda Fidder, Bad Bentheim
Buiten Enschede

t/m 3 april Vindplaats & Ontginning, Zaal Zuid, Hengelo

Buiten Enschede

30 januari t/m 6 maart Harald Fuchs, Haus34a Bad Bentheim

Buiten Enschede

Jan de Beus en Suzann Treumann, Expressive Niederländische malerei heute. Galerie Köppe, Berlijn

Buiten Enschede

9 januari t/m 28 februari Barend van Hoek en Floor Coolsma, Kunstenlab, Deventer

Buiten Enschede

10 januari tot en met 7 februari START-UP AKI Fine Art painting 2015

Buiten Enschede

t/m 5 januari: Over Dracht III, Delden

Buiten Enschede

11 december t/m 17 januari: Landschap in mijn Hoofd, Hengelo & Emmen

Buiten Enschede

12 november t/m 3 januari: Time Shift, Deventer

Buiten Enschede

1 november t/m 13 december: Judith Schepers, Borne

Buiten Enschede

30 oktober t/m 13 december: Sarah Grothus - Mirjam Veldhuis, Bad Bentheim

Buiten Enschede

16 oktober t/m 30 november: de vlucht naar voren.., Borne

Buiten Enschede

donderdag 8 oktober: Onthulling beeld Recycleplein Circulus-Berke, Zutphen

Buiten Enschede

16 oktober t/m 18 oktober: Ygreck Shyu, Amsterdam

Buiten Enschede

t/m 25 september: Femke Kloppenburg, Borne

Buiten Enschede

30 augustus t/m 11 oktober: Paul Dikker en Willem Harbers, Bad Bentheim

Buiten Enschede

5 september t/m 6 september: B\Articamp

Buiten Enschede

19 t/m 30 augustus: Tekenkabinet, Purmerend

Buiten Enschede

29 mei t/m 24 juli: Klasse kunstenaars, Borne

Buiten Enschede

27 juni t/m 30 augustus: Jonas Ohlsson, Diepenheim

Buiten Enschede

6 juni t/m 27 september: Symposion, Gorinchem

Buiten Enschede

13 juni t/m 28 juni: Schlafwanderer, Dorsten

Buiten Enschede

21 mei t/m 20 juni: Els Binnendijk, Borne

Buiten Enschede

22 mei t/m 5 juli: Klaus Geigle, Bad Bentheim

Buiten Enschede

14 mei t/m zondag 17 mei: Kunstmanifestatie, Bronckhorst

Buiten Enschede

Zondag 3 mei: Künstlergespräch & finissage, Bad Bentheim

Buiten Enschede

vanaf donderdag 9 april: Kunst, werk aan de winkel,Hengelo

Buiten Enschede

16 april tot 10 mei: Grietje Bouman, Bredevoort

Buiten Enschede

12 maart t/m 26: Wij zijn het landschap, Deventer

Buiten Enschede

Marlies Verda & Marianne Plug, Urinoir Bezet

Buiten Enschede

21 maart t/m 3 Mei: ich höre zu, Bad Bentheim

Buiten Enschede

vrijdag 13 maart: Vincent Vreeke, Rotterdam

Buiten Enschede

30 januari t/m 22 februari: Fitter, Happier, More Productive, Alkmaar

Buiten Enschede

zondag 22 februari: Vier Künstler, drei Orte, eine Tour

Buiten Enschede

12 januari t/m 13 maart: Simone Vije, Holten

Buiten Enschede

4 februari t/m 7 februari: TEC ART, Rotterdam

Buiten Enschede

Dinsdag 27 januari: Cultuur.. snapt u het nog? Zwolle

Buiten Enschede

7 februari t/m 12 april: Collectie Wilploo, Schiedam

Buiten Enschede

5 februari t/m 8 februari: Art Rotterdam

Buiten Enschede

17 januari t/m 1 maart: A matter of perception, Deventer

Buiten Enschede

18 januari t/m 1 maart: Gertrud Neuhaus, Bad Bentheim

Buiten Enschede

17 januari t/m 14 juni 2015: Schenking van Rabobank Salland, Zwolle

Buiten Enschede

20 december t/m 20 januari: Moyca Gort, Delden

Buiten Enschede

Woensdag 14 januari: Picasso en het Kubisme, Delden

Buiten Enschede

13 december t/m 1 maart: Wintertentoonstellingen, Diepenheim

Buiten Enschede

14 december t/m 14 maart: Locked, Delden

Buiten Enschede

Vrijdag 28 november: Künstlergespräch, Bad bentheim

Buiten Enschede

november t/m februari: Thea Zweerink, Lonneker

Buiten Enschede

9 november t/m 7 december: Showroom in verwachting

Buiten Enschede

1 november t/m 4 januari: Food for thought, Deventer

Buiten Enschede

26 oktober tot en met 14 december: Reiner Nachtwey, Bad Bentheim

Buiten Enschede

11 oktober t/m zondag 2 november: Tekenkabinet 2.0, Amsterdam

Buiten Enschede

Woensdag 1 oktober: Informatiebijeenkomst Mondriaan Fonds en Materiaalfonds, Amsterdam 

Buiten Enschede

21 september t/m 30 november: Grondstof & Wildgroei, Zaal Zuid

Buiten Enschede

20 september t/m 30 november: Onschuld, Diepenheim

Buiten Enschede

18 september t/m 21 september: Unseen, Amsterdam

Buiten Enschede

14 september t/m 12 oktober: Ruud Ticheler, Oldenzaal

Buiten Enschede

Zaterdag 13 september: Olga Lubbers, Lonneker

Buiten Enschede

6 september t/m 5 oktober: Martin Brandsma, Groningen

Buiten Enschede

Zondag 14 september, Bad Bentheim

Buiten Enschede

20 t/m 31 augustus: Tekenkabinet, Purmerend

Buiten Enschede

10 Juli t/m 24 augustus: Zomer, Kunstenlab

Buiten Enschede

Vrijdag 27 juni: rondleiding Katsutoshi Yuasa, Bad Bentheim

Buiten Enschede

Zondag 22 juni: Festival Souvenirs van de Woeste Grond, Losser

Buiten Enschede

6 juni t/m 9 juni: KunstRAI, Amsterdam

Buiten Enschede

29 mei - 31 augustus: Zomerexpo, Den Haag

Buiten Enschede

25 mei t/m 6 juli: Katsutoshi Yuasa, Bad Bentheim

Buiten Enschede

23 t/m 25 mei: Huntenkunst, Ulft

Buiten Enschede

21 mei t/m 25 mei: Sign op Kunstvlaai, Amsterdam

Buiten Enschede

20 mei t/m 24 mei: Dutch Fuck, Praag

Buiten Enschede

Zondag 18 mei: Kristina Leko, Dinxperlo/Suderwick

Buiten Enschede

16 mei t/m 3 juni: Tijd, Nijmegen

Buiten Enschede

11 mei t/m 8 juni: Dries Ringenier, Haaksbergen

Buiten Enschede

Zaterdag 12 april: GrensWerte Marktplaats, Rheine

Buiten Enschede

5 april t/m 15 juni: Proeftuin!, Denekamp

Buiten Enschede

5 april & 6 april: Moniek Rutten, Rheine

Buiten Enschede

21 maart/m 13 april : GrensWerteWereld, Rheine

Buiten Enschede

23 mei t/m 25 mei: Huntenkunst, Ulft

Buiten Enschede

6 april t/m 15 mei: Feind und Freund des Hasens, Weener

Buiten Enschede

Zondag 16 maart: Susan Pinkster, Tilburg 

Buiten Enschede

29 maart t/m 1 juni: Landschap en de romantische verleiding, Diepenheim

Buiten Enschede

Zondag 9 maart: Enschedese kunstenaars, Oldenzaal

Buiten Enschede

15 maart t/m 13 april: Materie, Bad Bentheim

 

Agenda oktober 2018

9 oktober t/m 22 oktober: Lieve Hakkers, The Cee-Spot

11 oktober t/m 22 november: U-Today Campus-cartoons, Vrijhof

oktober t/m december: Jenny Piso, Galerie Urinoir Bezet

13 oktober t/m 21 november: Pantaleon Hajenius & Karen Gillis, Beeld en Aambeeld

18 oktober t/m 29 november: Moved Confronted, Vrijhof

7 november: netwerkbijeenkomst, Cultuur in Enschede, HUBTwente 

23 t/m 25 november: The Overkill Festival - Immortality

Lopende exposities 

t/m 10 oktober: Krin Rinsema en Anna Król, Beeld en Aambeeld

t/m 11 oktober: Human Touch, Vrijhof 

t/m 20 oktober: A.B.ter Brake, Galerie Boekhandel Broekhuis

t/m 27 oktober: Melle June Nieling, Villa de Bank

t/m eind oktober: Ars longa, vita brevis, RMT

t/m 18 november: Bits, bots and brains, Tetem

t/m 25 november: ANNEX, Concordia

t/m 6 januari: Lief en Leed, RMT

t/m 13 januari: Do It Together Neighborhood, Tetem

2017-2018: Collectie gemeente Enschede, Villa de Bank 

 

Exposities buiten Enschede

13 oktober 2018 t/m 18 november: René de Rooze, Kunsttorentje Almelo

13 oktober t/m 25 november: Kunst in der Region, Kunsthaus Kloster Gravenhorst

11 oktober t/m 17 november: Manon Leeflang, Gea Koevoets en Tineke Szarzynski, Galerie Tolg'Art Wierden 

17 t/m 28 oktober: HeArtSale, HeArtGallery, Hengelo

Lopende exposities buiten Enschede

t/m 14 oktober: Eindtentoonstelling Identitijd, KIK, Kolderveen