Agenda

Actueel

23 november: Najaarsbijeenkomst KunstNonStop, Concordia

Actueel

5 november: Feestelijke Herfstsalon, Rijksmuseum Twenthe  

Actueel

5 november t/m 25 maart: De Aard der Dingen, Rijksmuseum Twenthe

Actueel

5 november t/m 11 maart: Otto Marseus van Schrieck, Rijksmuseum Twenthe

Actueel

t/m eind november: JUST WAITING, Koetshuisje, Borne

Actueel

13 oktober t/m 14 november: Esther Jacobse, Vrijhof

Actueel

20 t/m 29 oktober: Hilda Boer Kunst10daagse, Bergen

Actueel

t/m 22 oktober Het Beddenpaleis, Startion Hengelo

Actueel

t/m 26-oktober, Peter Hoogers, Heartgallery Hengelo

Actueel

3 oktober: QAQS, Future Flash

Actueel

1 oktober t/m 31 oktober: “Share the Moment”, Pop-up Art Gallery 4 the Benefit 

Actueel

8 oktober t/m 18 november: Franziska Lengers, Arendsmanhuis

Actueel

8 oktober t/m 18 november: Wim Peters, Galerie Broekhuis

Actueel

8 oktober t/m 18 november: Bob Siers, Fotogalerie Objektief, 

Actueel

8 oktober t/m 18 november: Inge Hondebrink, Galerie Beeld & Aambeeld

Actueel

26 oktober t/m 26 november: Henk Wildschut, Tetem

Actueel

4 oktober: Michel de Feijter, Carte Blanche B93  

Actueel

24 september t/m 3 december: Ronald de Bloeme en Charlotte Schleiffert, Concordia

Actueel

2017-2018: Collectie gemeente Enschede, Villa de bank

Actueel

7 t/m 24 september: Kunstroute Grensloos Kunst Verkennen, De Wijk - IJhorst

Actueel

vanaf 16 september: Drawingcenter en Kunstvereniging, Diepenheim 

Actueel

24 september t/m 7 januari: Fotomanifestatie RMT

Actueel

september t/m november: Marjoke van de Plassche, Galerie Urinoir bezet, Lonneker

Actueel

14 september t/m 24 september: Alice Pedroletti, ARE bij XPO

Actueel

september t/m december: Ilse Scholten en Tineke Hutten, Roessingh

Actueel

14 september t/m 1 oktober: Oliver Zöphel en Adrie Arendsman, Boekhandel Broekhuis

Actueel

2 september: nieuwe groepsexpositie, Pop-up Gallery 4 The Benefit

Actueel

t/m 17 september: Beelden in de Appelboomgaard, Galerie de Deel

Actueel

Vanaf 1 September: Tekenkabinet, Amstelpark Amsterdam

Actueel

5 augustus t/m 17 september: Herna Wielink en Truus Landman, Koetshuisje Borne

Actueel

3 augustus t/m 22 oktober: MultiSolo 'Al dat vreemd is in de stad', Tetem

Actueel

8 september tot 25 november: De Keuze van familie de Weerd, Nijverdal

Actueel

9 september t/m 8 oktober: Dietmar Schmale, Haus 34a, Bad Bentheim (D)

Actueel

september: Dorothee Kellner, Cafe het Bolwerk

Actueel

24 september: UITfestival, Oude Markt, Grote Kerk, Kleine Willem

Actueel

23 september t/m 4 november: Swaantje Güntzel, Villa de Bank

Actueel

17 september: boekpresentatie Etta Maduro, De Zessprong

Actueel

donderdag 7 t/m zondag 10 september: Gogbot Festival

Actueel

6 september Marloes Staal, B93

Actueel

4 september t/m 4 oktober The AKI shows, Vrijhof

Actueel

3 september t/m 5 oktober Ineke van Harten en Jacquelien Sluis, Beeld en Aambeeld

Actueel

2 september t/m 23 september: Eros & Thanathos, PET paviljoen

Actueel

dinsdag 5 september: QAQS, TwentseWelle

Actueel

Vanaf 15 juli: AKI serveertip, Concordia

Actueel

18 juli t/m 8 oktober: Lola Bezemer, Concordia

Actueel

Zondag 9 juli: Feest! RMT

Actueel

9 juli t/m 27 augustus: Kabinet Intermediaries, RMT.


Actueel

9 juli t/m 3 september: De Zomerspelen, Roombeek Cultuurpark

Actueel

9 juli t/m 22 oktober: Ik speel, dus ik ben, RMT

Actueel

1 juli t/m 4 juli: Project Exhibition, Tetem

Actueel

dinsdag 4 juli: QAQS, TwentseWelle

Actueel

Hele maand juli: The One Minutes, Tetem

Actueel

zondag 9 juli: Meet your stranger, Tetem

Actueel

dinsdag 4 juli: Dries Depoorter, Tetem

Actueel

juni t/m augustus: Nique Huiberts, Urinoir Bezet

Actueel

1 juli t/m 5 november: Waanzien, Concordia

Actueel

8 juni t/m 30 juli: Floor Joosten, Borne

Actueel

vrijdag 23 juni: kunstreis, Concordia

Actueel

14 juni t/m 25 juni: Benedikt Wöppel, XPO

Actueel

Dinsdag 13 juni: Aïda Goméz, Tankstation

Actueel

zondag 11 juni: Exclusieve Aanbieding KNS op KivH

Actueel

25 Mei t/m 30 Juni: Marloes Staal, Delden

Actueel

zaterdag 10 juni: Lunchlezing B93, Concordia

Actueel

17 juni t/m 8 juli: Liezette Gerrits, PET Paviljoen

Actueel

10 juni t/m 12 juli: Haarlems Sieraad Collectief, Beeld&Aambeeld

Actueel

Donderdag 8 juni: GOGBOT Café, Tetem

Actueel

23 juni t/m 27 juni: AKI Finals, AKI

Actueel

2 juni t/m 4 juni: Conglomeraat #6, Robson / Vierkwart

Actueel

woensdag 7 juni: Richard Bussink, B93

Actueel

Zaterdag 17 juni: Jacco Borggreve, Tkkrlab

Actueel

zaterdag 3 juni: 500 jaar Markt, Van Loenshof

Actueel

Zondag 11 juni: KNS @Kunst in het Volkspark

Actueel

Dinsdag 6 juni: Jurgen Kuipers, QAQS TwentseWelle

Actueel

Zondag 28 mei: Culturele Zondag, Glanerbrug

Actueel

27 mei t/m 22 juni: Artist talks & lezingen, Concordia

Actueel

donderdag 22 juni: Mix & Match, Wilminktheater

Actueel

3 juni t/m 8 juli: Mike MacKeldey & Ellen DeElaine, Villa de Bank

Actueel

3 juni t/m juni: WAK, Vrijhof

Actueel

donderdag 25 mei: Powertoolrace, B93

Actueel

3 juni t/m 5 juni: KunstenLandschaproute, Lonneker

Actueel

17 mei & 18 mei: Nationale Deleuze Conferentie, AKI ArtEZ

Actueel

zaterdag 13 mei: Rodaan Al Galidi, Villa de Bank

Actueel

12 mei t/m 1 oktober: Luuk van Binsbergen, Hengelo

Actueel

Hele maand mei: Marieke van der Velden, Tetem

Actueel

zaterdag 20 mei & zondag 21 mei: Maker Festival Twente, Roombeek Cultuurpark

Actueel

18 mei t/m 3 september: Anouk Wipprecht, Tetem

Actueel

4 mei t/m 30 juli: Dries Depoorter, tetem

Actueel

dinsdag 9 mei: Female Power and Potential, Tetem

Actueel

18 mei t/m 24 juni: Ruth Lowie, Objektief

Actueel

woensdag 3 mei: Hannelotte van Elst en Floortje Schreuder, B93

Actueel

9 mei t/m 1 juni:ZT Collectief, Tankstation

Actueel

Dinsdag 2 mei: Qua Art - Qua Science, Twentse Welle

Actueel

Donderdag 11 mei: KNS Feest, Tetem


Actueel

zaterdag 22 april: heropening van Concordia’s Kunst- & Designwinkel

Actueel

22 april t/m 3 juni: Ron Ekkelenkamp & Frans Beelen, Beeld&Aambeeld

Actueel

21 mei t/m 15 oktober: Wolvecamp & De Weerd, RMT

Actueel

1 april t/m 28 mei: Elsa Snijder, Borne

Actueel

15 april t/m zondag 11 juni: B93, Concordia

Actueel

zaterdag 29 april: BernhArt, Hengelo

Actueel

8 april t/m 7 mei: I.M. Frederik Roes, Wageningen 

Actueel

20 april t/m 30 mei: Elsbeth Cochius & Hedy Hempe, De Vrijhof

Actueel

Woensdag 5 april: Susan Pinkster, B93

Actueel

zondag 2 april: Culturele Zondag

Actueel

3 april t/m 4 mei: Hans Scholte in 't Hoff, Deventer

Actueel

Thecla Ferket

Actueel

Ria Olthof

Actueel

21 maart  t/m 6 april: Lenteshow, Tankstation

Actueel

15 maart t/m 26 maart: Het Monsterproject, Concordia

Actueel

18 maart t/m 19 april: Beate Dyck, Galerie Beeld & Aambeeld

Actueel

11 t/m 26 maart: Jeongsoo Lim, Concordia

Actueel

4 maart t/m 2 april: Lisanne Langenberg, Bad Bentheim (D)

Actueel

18 maart t/m 19 maart: Ilse Scholten, Open Atelier

Actueel

Andy Smeets

ArtOne

12 maart t/m 18 mei
Actueel

10 maart t/m eind mei: Johannes ZomerVijver, Hengelo

Actueel

26 maart t/m 30 april: Tom Rouwen en Johannes ZomerVijver, Jansen en Janssen

Actueel

21 februari t/m 7 mei: Keuzes, Zwolle

Actueel

11 maart t/m 26 maart: A State of Mind, Bad Bentheim (D)

Actueel

zaterdag 18 maart: Jonathan van Doornum & Botanica, Diepenheim

Actueel

11 maart t/m 1 april: Annette Ravenhorst en Kleigroep RIB, PET Paviljoen

Actueel

9 maart t/m 14 mei: Internet of Women Things, Tetem

Actueel

2 maart t/m 12 maart: Exposure, XPO

Actueel

woensdag 1 maart: Pablo Hulshof, B93

Actueel

8 maart t/m 12 april: Karin Hoogesteger en Floor Coolsma, Vrijhof

Actueel

zondag 26 februari: Robbie Cornelissen & Bets Hölscher, Diepenheim

Actueel

18 februari t/m 26 maart: Inktspot 2016, Concordia

Actueel

1 april t/m 30 april: Hilda Boer, Bergen

Actueel

7 maart t/m 20 april: Hilda Boer, Belem (BR)

Actueel

13 februari t/m 30 april: Hilda Boer, Urinoir Bezet

Actueel

3 maart t/m 5 maart: Helena Hoogenraad & Lisanne Langenberg, Robson

Actueel

dinsdag 7 maart: Wouter Eggink, QAQS

Actueel

16 februari t/m 1 maart: Paul Klotz en Edwin Dertien, XPO

Actueel

12 februari t/m 21 maart: ’Stadsverlichting’ Deventer

Actueel

19 februari t/m 1 april: Dinie Wikkerink, Fotogalerie Objektief

Actueel

Pim Blokker, 15 februari t/m 25 maart, Villa de Bank

Actueel

9 februari t/m 5 maart: AKI Electrique, Tetem

Actueel

dinsdag 7 februari: QAQS, TwentseWelle

Actueel

29 januari t/m 30 juli: Jurgen Kuipers, Winterthur (CH)

Actueel

8 februari t/m donderdag 2 maart: Topsporters op de UT, Vrijhof

Actueel

zondag 12 februari: Salon Reina, Robson

Actueel

zaterdag 4 februari: Wim Kamphuis, Broekhuis

Actueel

29 januari t/m 5 maart: Marjo Sleiderink, Hengelo

Actueel

18 februari t/m 30 april: De droom van het vliegen, TwentseWelle

Actueel

12 februari t/m 18 juni: In het hart van de renaissance, RMT

Actueel

4 februari t/m 15 maart: Toscani, Beeld & Aambeeld

Actueel

woensdag 1  februari: Hannes Lichte, B93

Actueel

2 maart, Meeloopdag, AKI

Actueel

donderdag 26 januari, Jeongsoo Lim, Concordia

Actueel

8 februari t/m 12 februari: Rotterdam Contemporary Art Fair

Actueel

29 januari t/m 26 maart: Gryanne Stunnenberg, Lettele/Deventer

Actueel

Kitty Kruidhof

Actueel

Bettina Hogeweg

Actueel

19 januari t/m 26 maart: Nervous Systems, Tetem

Actueel

zaterdag 7 januari: Michel Vaneker, Broekhuis

Actueel

zaterdag 7 januari: New Years exhibition, 4 The Benefit

Actueel

11 januari t/m 28 januari: GOPEA, Villa de Bank

Actueel

31 januari t/m 2 februari: Roland Lips, Vrijhof

Actueel

dinsdag 10 januari: Allard Derksen, QAQS bij Twentse Welle

Actueel

Don Soepboer

Actueel

woensdag 11 januari: B93 Nu, B93

Actueel

4 maart, Lezing Carl de Keyzer, Prismare

Actueel

8 januari t/m 31 januari, Richard Bussink, Café Bolwerk

Actueel

vrijdag 3 februari: Bring Your Own Beamer, Tetem

Actueel

dinsdag 10 januari: The Island of All Together, Tetem

Actueel

11 januari t/m 18 februari: Fleur Wiersma, Fotogalerie Objektief

Actueel

18 december t/m 13 januari: Jurgen Winkler, Kunststation Delden

Actueel

5 december t/m 28 februari: Amerentske Koopman, Galerie Urinoir Bezet

Actueel

Woensdag 21 december: Lezing Martijn de Waal, Tetem

Actueel

Zaterdag 17 december: Eindejaarsborrel & Finissage, PET Paviljoen

Actueel

Zondag 11 december: Stark in kunst, Amersfoort

Actueel

11 december, 8 & 15 januari: Performance-middag, Tetem

Actueel

11 december: Proefopstelling, Dynamo Expo

Actueel

15 december t/m 23 december: Anna Raczynska, XPO

Actueel

15 december: Peter de Man, Saxion Edith Stein

Actueel

10 december t/m 5 februari: Saskia Boelsums, Concordia

Actueel
Actueel

woensdag 7 december: Torino, B93

Actueel

1 december t/m 15 januari: All is transformed, Tetem

Actueel

26 november t/m 29 januari: Glasig, No Cube, Münster

Actueel

12 december: Qua Art-Qua Science, Faculty Club, UT

Actueel

15 december t/m woensdag 27 januari: Johan Deters, Vrijhof

Actueel

20 november t/m 7 mei: Silvia B., RMT

Actueel

24 november t/m 11 december: Marloes Staal, XPO

Actueel

19 november t/m 17 december: Wieger Slothouber, PET Paviljoen

Actueel

27 november t/m 28 januari: Fiona Weide, Café Janssen & Janssen

Actueel

20 november t/m 31 december: Today and Tomorrow, Beeld en Aambeeld

Actueel

Michel Vaneker

Actueel

5 november t/m 12 december: René Völker, Broekhuis

Actueel

25 november t/m 27 november: Overkill Festival, Cee Spot

Actueel

30 november t/m 23 december: Imca Schoots, Objektief

Actueel

donderdag 17 november: Artist talk, Concordia

Actueel

donderdag 3 november: Rinus Roelofs, UT

Actueel

Marloes Staal

Actueel

4 november t/m 6 november: Robson Driedaagse, Het Robson

Actueel

10 november t/m 29 januari: Doron Sadja, Tetem

Actueel

4 november t/m 6 november: Robson Driedaagse, Pet Paviljoen

Actueel

zaterdag 5 november: Cestmir Bergsma, Beeld& Aambeeld

Actueel

woensdag 2 november: Kimon Kyrligitsis, B93

Actueel

maandag 7 november: Joop de Winter, QAQS

Actueel

donderdag 10 november: KNS ‘Personeels’vergadering, Het Robson

Actueel

zondag 30 oktober: Culturele Zondag

Agenda oktober 

1 oktober t/m 31 oktober: “Share the Moment”, Pop-up Art Gallery 4 the Benefit 

3 oktober: QAQS, Future Flash

4 oktober: Michel de Feijter, Carte Blanche B93  

8 oktober t/m 18 november: Inge Hondebrink, Galerie Beeld & Aambeeld

8 oktober t/m 18 november: Bob Siers, Fotogalerie Objektief, 

8 oktober t/m 18 november: Wim Peters, Galerie Broekhuis

8 oktober t/m 18 november: Franziska Lengers, Arendsmanhuis

13 oktober t/m 14 november: Esther Jacobse, Vrijhof

26 oktober t/m 26 november: Henk Wildschut, Tetem

Agenda november

5 november: Feestelijke Herfstsalon, Rijksmuseum Twenthe 

5 november t/m 25 maart: De Aard der Dingen, Rijksmuseum Twenthe

5 november t/m 11 maart: Otto Marseus van Schrieck, Rijksmuseum Twenthe

Lopende exposities

 t/m 4 oktober: The AKI shows, Vrijhof

t/m 5 oktober: Ineke van Harten en Jacquelien Sluis, Beeld en Aambeeld

t/m 8 oktober: Lola Bezemer, Concordia

t/m 15 oktober: Wolvecamp & De Weerd, RMT

t/m 22 oktober: MultiSolo 'Al dat vreemd is in de stad', Tetem

t/m 22 oktober: Ik speel, dus ik ben, RMT

t/m 4 november: Swaantje Güntzel, Villa de Bank

t/m 5 november: Waanzien, Concordia

t/m 3 december: Ronald de Bloeme en Charlotte Schleiffert, Concordia

t/m december: Ilse Scholten en Tineke Hutten, Roessingh.

t/m 7 januari: Fotomanifestatie RMT

2017-2018: Collectie gemeente Enschede, Villa de Bank 

 

 

Exposities buiten Enschede

vanaf 1 September: Tekenkabinet, Amstelpark Amsterdam

september t/m november: Marjoke van de Plassche, Galerie Urinoir bezet, Lonneker

t/m 22 oktober Het Beddenpaleis, Startion Hengelo

t/m 26-oktober, Peter Hoogers, Heartgallery Hengelo

20 t/m 29 oktober: Hilda Boer Kunst10daagse, Bergen

tot 25 november: Kunst en Natuur: De Keuze van familie de Weerd, Nijverdal

t/m 8 oktober: Dietmar Schmale, Haus 34a, Bad Bentheim

Drawingcenter en Kunstvereniging, Diepenheim

t/m eind november: JUST WAITING, Koetshuisje, Borne